Vážení zákazníci,
naší nejvyšší prioritou je ochrana zdraví a bezpečnost vás i našich zaměstnanců.

K dispozici je Vám náš web www.ucleshop.cz, který je stále aktuální a my Vám můžeme poskytnout veškeré informace k vozu, které Vám pomohou s nejlepším výběrem.

Můžeme také v současné době řešit nabídku financování, schválení financování a přípravu dokumentů, tak abychom pak mohli ve velice krátké době dohodnout fyzickou prohlídku vozu, podpis dokumentů a odvoz vozu.

Vrácení vozidel financovaných formou operativního leasingu

Na základě aktuálních vládních opatření v souvislosti s výskytem COVID-19 jsme přijali následující opatření při přebírání vozidel po ukončení smlouvy na operativní leasing: 
Před započetím kontroly si od Vás technik převezme vozidlo před vstupem do areálu provozovny UniCredit Leasing.
Požádáme Vás, abyste se pohybovali pouze mimo areál provozovny.
Po ukončení kontroly Vás bude technik telefonicky kontaktovat, abyste dorazil před vstup do areálu provozovny UniCredit Leasingu, kde Vám ukáže protokol z kontroly vozidla s uvedením všech nalezených poškození (neakceptovatelných i akceptovatelných) a společně protokol podepíšete.

Bližší informace na emailu nebo na telefonním čísle: 

UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Praha
adresa: Kostelecká 933/77a, Praha 9 – Čakovice, 196 00

e-mail: naprodej.praha@unicreditleasing.cz 
www: http://www.ucleshop.czhttp://www.unicreditleasing.cz

KONTAKTNÍ OSOBY:
Lukáš Chadima
Senior specialista remarketingu – vedoucí prodejního místa
Tel. : +420 257 091 585
GSM: +420 733 626 002
E-mail: Lukas.Chadima@unicreditleasing.cz

Petr Hloušek
Prodej vozidel
Tel.: +420 257 091 586
GSM: +420 735 129 096
E-mail: Petr.Hlousek@unicreditleasing.cz

Marcel Němec, DiS.
Velkoodběratelé, komisní prodej – zástupce vedoucího prodejního místa
Tel.: +420 257 091 584
GSM: +420 602 185 866
E-mail: Marcel.Nemec@unicreditleasing.cz

Jiří Svoboda
Velkoodběratelé, komisní prodej, aukční specialista
Tel.: +420 257 091 584
GSM: +420 732 154 296
E-mail: Jiri.Svoboda@unicreditleasing.cz

Yana Kolesnikova
Recepce, Administrativa
Tel.: +420 257 091 581
E-mail: Yana.Kolesnikova@unicreditleasing.cz

Dana Sojková
Administrativa
Tel.: +420 257 091 587
E-mail: Dana.Sojkova@unicreditleasing.cz

 

UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Brno
adresa: Dornych 724 / 65a, Brno – Komárov, 617 00

e-mail: naprodej.brno@unicreditleasing.cz 
www: http://www.ucleshop.czhttp://www.unicreditleasing.cz

KONTAKTNÍ OSOBY:
Ing. Josef Zámečník
Senior specialista remarketingu – vedoucí prodejního místa
Tel.: +420 545 233 897
GSM : +420 602 756 333
E-mail: Josef.Zamecnik@unicreditleasing.cz

Ing. Lukáš Janík
Prodej vozidel – zástupce vedoucího prodejního místa
Tel.: +420 545 233 897
GSM: +420 724 120 915
E-mail: Lukas.Janik@unicreditleasing.cz

Milan Malásek
Prodej vozidel
Tel.: +420 545 233 897
GSM: +420 602 522 351
E-mail: Milan.Malasek@unicreditleasing.cz

Ing. Martina Chudá
Administrativa
Tel.: +420 545 233 897
GSM: +420 724 779 443
E-mail: Martina.Chuda@unicreditleasing.cz

Pokud máte požadavek na odkup vozu po operativním leasingu, napište nám na odkup@unicreditleasing.cz

V případě požadavku na prodloužení aktuální smlouvy, napište nám Váš požadavek na prodlouzeni@unicreditleasing.cz

Omlouváme se Vám za veškeré komplikace a děkujeme za pochopení.

Váš UniCredit Fleet Management, s.r.o. a UniCredit Leasing CZ, a.s.