Vážení zákazníci,
při návštěvě našich provozoven bychom vás rádi požádali, v rámci ochrany zdraví nás všech, o dodržování následujících pravidel:

  • Na prodej nových vozů se objednávejte telefonicky či e-mailem.
  • Buďte dochvilní. Zamezí se tak kontaktu s dalšími návštěvníky provozovny.
  • Při návštěvě používejte ochranné pomůcky na tvář i ruce (např. roušku / respirátor / šátek, rukavice).
  • Nenavštěvujte provozovny, pokud se cítíte nemocní.
  • Při vyřizování administrativních věcí prosím dodržujte odstup od personálu minimálně 2 metry.

Stále můžete vybírat z široké nabídky našich vozidel na našem webu ucleshop.cz

Bližší informace na emailu nebo na telefonním čísle: 

UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Praha
adresa: Kostelecká 933/77a, Praha 9 – Čakovice, 196 00
e-mail: naprodej.praha@unicreditleasing.cz 
www: http://www.ucleshop.czhttp://www.unicreditleasing.cz
Otevírací doba: Po - Pá od 9:00 - 17:00 hod

KONTAKTNÍ OSOBY:
Lukáš Chadima
Senior specialista remarketingu – vedoucí prodejního místa
Tel. : +420 257 091 585
GSM: +420 733 626 002
E-mail: Lukas.Chadima@unicreditleasing.cz

Petr Hloušek
Prodej vozidel
Tel.: +420 257 091 586
GSM: +420 735 129 096
E-mail: Petr.Hlousek@unicreditleasing.cz

Marcel Němec, DiS.
Velkoodběratelé, komisní prodej – zástupce vedoucího prodejního místa
Tel.: +420 257 091 584
GSM: +420 602 185 866
E-mail: Marcel.Nemec@unicreditleasing.cz

Jiří Svoboda
Velkoodběratelé, komisní prodej, aukční specialista
Tel.: +420 257 091 584
GSM: +420 732 154 296
E-mail: Jiri.Svoboda@unicreditleasing.cz

Yana Kolesnikova
Recepce, Administrativa
Tel.: +420 257 091 581
E-mail: Yana.Kolesnikova@unicreditleasing.cz

Dana Sojková
Administrativa
Tel.: +420 257 091 587
E-mail: Dana.Sojkova@unicreditleasing.cz

 

UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Brno
adresa: Dornych 724 / 65a, Brno – Komárov, 617 00
e-mail: naprodej.brno@unicreditleasing.cz 
www: http://www.ucleshop.czhttp://www.unicreditleasing.cz
Otevírací doba: Po - Pá od 9:00 -17:00 hod

KONTAKTNÍ OSOBY:
Ing. Josef Zámečník
Senior specialista remarketingu – vedoucí prodejního místa
Tel.: +420 545 233 897
GSM : +420 602 756 333
E-mail: Josef.Zamecnik@unicreditleasing.cz

Ing. Lukáš Janík
Prodej vozidel – zástupce vedoucího prodejního místa
Tel.: +420 545 233 897
GSM: +420 724 120 915
E-mail: Lukas.Janik@unicreditleasing.cz

Milan Malásek
Prodej vozidel
Tel.: +420 545 233 897
GSM: +420 602 522 351
E-mail: Milan.Malasek@unicreditleasing.cz

Ing. Martina Chudá
Administrativa
Tel.: +420 545 233 897
GSM: +420 724 779 443
E-mail: Martina.Chuda@unicreditleasing.cz

Pokud máte požadavek na odkup vozu po operativním leasingu, napište nám na odkup@unicreditleasing.cz

V případě požadavku na prodloužení aktuální smlouvy, napište nám Váš požadavek naprodlouzeni@unicreditleasing.cz

Omlouváme se Vám za veškeré komplikace a děkujeme za pochopení.

Váš UniCredit Fleet Management, s.r.o. a UniCredit Leasing CZ, a.s.