Vážení zákazníci,

vzhledem k pozitivnímu vývoji pandemie v Česku velmi pomalu vstupujeme do další fáze “zpět k normálnímu stavu”, která umožní postupně se tak vrátit do obvyklého provozu. To vše v přísném souladu se všemi doposud zavedenými bezpečnostními pravidly.

Naše provozovny jsou znovu otevřeny od 20. dubna a těšíme se na setkání s Vámi.

Při návštěvě našich provozoven bychom vás rádi požádali, v rámci ochrany zdraví nás všech, o dodržování následujících pravidel:

  • Na prodej nových vozů se objednávejte telefonicky či e-mailem.
  • Buďte dochvilní. Zamezí se tak kontaktu s dalšími návštěvníky provozovny.
  • Při návštěvě používejte ochranné pomůcky na tvář i ruce (např. roušku / respirátor / šátek, rukavice).
  • Nenavštěvujte provozovny, pokud se cítíte nemocní.
  • Při vyřizování administrativních věcí prosím dodržujte odstup od personálu minimálně 2 metry.

Stále můžete vybírat z široké nabídky našich vozidel na našem webu ucleshop.cz

Bližší informace na emailu nebo na telefonním čísle:

UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Praha

adresa:                Kostelecká 933/77a, Praha 9 Čakovice,  196 00
e-mail:                 naprodej.praha@unicreditleasing.cz
www:                   http://www.ucleshop.cz, http://www.unicreditleasing.cz

Otevírací doba: Po - Pá od 9:00 do 17:00 hod

KONTAKTNÍ OSOBY:

Lukáš Chadima
Senior specialista remarketingu – vedoucí prodejního místa

Tel.  : +420 257 091 585
GSM: +420 733 626 002
Lukas.Chadima@unicreditleasing.cz

Petr Hloušek
Prodej vozidel

Tel.  : +420 257 091 586
GSM: +420 735 129 096
Petr.Hlousek@unicreditleasing.cz

Marcel Němec, DiS.
Velkoodběratélé, komisní prodej – zástupce vedoucího prodejního místa
Tel.  : +420 257 091 584
GSM: +420 602 185 866
Marcel.Nemec@unicreditleasing.cz

Jiří Svoboda
Velkoodběratélé, komisní prodej, aukční specialista
Tel.  : +420 257 091 584
GSM: +420 732 154 296
Jiri.Svoboda@unicreditleasing.cz

Yana Kolesnikova
Recepce, Administrativa
Tel.  : +420 257 091 581
Yana.Kolesnikova@unicreditleasing.cz

Dana Sojková
Administrativa
Tel.  : +420 257 091 587
Dana.Sojkova@unicreditleasing.cz


UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Brno

adresa:            Dornych 724 / 65a, Brno - Komárov ,  617 00
e-mail:             naprodej.brno@unicreditleasing.cz
www:              http://www.ucleshop.cz, http://www.unicreditleasing.cz

Otevírací doba: Po - Pá od 9:00- 12:00 až 12:30 -16:00 hod

KONTAKTNÍ OSOBY:

Ing. Josef Zámečník
Senior specialista remarketingu – vedoucí prodejního místa

Tel  :   +420 545 233 897
GSM : +420 602 756 333
Josef.Zamecnik@unicreditleasing.cz

Ing. Lukáš Janík
Prodej vozidel – zástupce vedoucího prodejního místa

Tel :    +420 545 233 897
GSM : +420 724 120 915
Lukas.Janik@unicreditleasing.cz

Milan Malásek
Prodej vozidel

Tel  :   +420 545 233 897
GSM : +420 602 522 351
Milan.Malasek@unicreditleasing.cz

Ing. Martina Chudá
Administrativa

Tel  :   +420 545 233 897
GSM : +420 724 779 443
Martina.Chuda@unicreditleasing.cz

Zároveň Vás chceme tímto informovat, že od 23.4.2020 bude opět možné rezervovat termín pro vrácení vozu po konci operativního leasingu. Prosím berte v úvahu, že přebírky vozů stále podléhají vládním nařízením, nabídka termínů je tedy omezená.

Pokud máte požadavek na odkup vozu po operativním leasingu, napište nám na odkup@unicreditleasing.cz

V případě požadavku na prodloužení aktuální smlouvy, napište nám Váš požadavek na prodlouzeni@unicreditleasing.cz

 Omlouváme se Vám za veškeré komplikace a děkujeme za pochopení.

Váš UniCredit Fleet Management, s.r.o. a UniCredit Leasing CZ, a.s.